Календар подій

Приймаються заявки на проєкт підтримки бібліотек «Lib:продовження»

Благодійний фонд «Бібліотечна країна» за підтримки програми Black Sea Trust фонду German Marshall Fund оголошує старт проєкту LIB:ПРОДОВЖЕННЯ.

Щоб підтримати успішних бібліотечних лідерів та лідерок у продовженні своєї справи та забезпеченні сталості у галузі та професії, команда проєкту відбере 30 учасників та учасниць для роботи у відновлювальному курсі, що триватиме з 20.07.2022 по 31.12.2022.

 

Для бібліотечних лідерів та лідерок, які продовжили роботу в евакуації/переформатували свою діяльність внаслідок руйнування закладу/організували переміщення своїх бібліотечних закладів з тимчасово окупованих територій/вмотивовані лишатися та працювати в Україні, проєкт надасть підтримку віддаленого координаційного центру з метою:

  • продовження професійного розвитку в бібліотечній галузі;
  • фахової юридичної та психологічної підтримки;
  • напрацювання навичок сталості;
  • втілення розвиткових задач;
  • набуття закладами міжнародного партнерства.

 

Також відібрані учасники та учасниці після успішного закінчення першого консультаційного етапу проєкту отримають невелику одноразову стипендію для підтримки життєдіяльності та потреб професійного розвитку.

 

Робота координаційного центру триватиме 6 місяців в онлайн форматі. Від учасників очікується активне включення в роботу центру та генерування ідей, участь у тренінговій програмі, можливість комунікувати на платформі Zoom як мінімум 1 раз на тиждень впродовж дії центру.

 

Під час реалізації проєкту бібліотечні працівники отримають можливості спілкування та обміну досвідом, підвищать рівень навичок проєктної діяльності та фандрейзингових кампаній.

 

Для участі у відборі запрошуються бібліотекари з Київської, Чернігівської, Сумської, Житомирської, Донецької, Запорізької, Луганської, Харківської, Одеської, Миколаївської, Херсонської, Дніпропетровської областей.

 

Заповнити реєстраційну форму можна за посиланням до 10.07.2022. Результати будуть оголошені до 17 червня.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект