Дитяча проза і поезія

Сергій Товстенко. Пташка Пін на прізвисько Гвін

Товстенко С. Пташка Пін на прізвисько Гвін / Сергій Товстенко; художниця Олена Бугренкова. – К.: Фонтан казок, 2018. – 160 с., іл. (Серія «Добрі пригоди») ISBN 978-617-7262-59-5

Пінгвіненя Пін на прізвисько Гвін і його друг тюленя Тюкало — неабиякі вигадники й добрі розбишаки, які постійно втрапляють у цікавущі пригоди й при цьому винаходять чимало корисних речей для всього Пінгвінячого містечка.
Повість-казка Сергія Товстенка «Пташка Пін на прізвисько Гвін» — переможець конкурсу «Напишіть про мене книжку!» в номінації «Добрі пригоди».

 

Узагалі Антарктида для пінгвінів – то найсправжнісінький курорт. Сніг – як тепленький пісочок, крижана вода здається їм ледь-ледь прохолодною, а морозяний вітер лише приємно лоскоче їм пір’я. Та пінгвінові бабусі, так само, мабуть, як і всі інші бабусі на світі, хвилюються за своїх онучат, аби ті часом не захворіли, тому й намагаються вдягти їм шкарпетки або намотати на шию теплого шарфа.

Номер стенду: Торговий намет у подвір’ї Палацу мистецтв та Палацу Потоцьких №65, 107 Торговий намет на пр. Свободи №33 Стенд на галереї №004

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект