Календар подій

21/04

ReBoot запрошує на видавничу конференцію про цифрові інструменти в новій реальності

Відень

14:00 онлайн-подія

ReBoot запрошує на видавничу конференцію про цифрові інструменти в новій реальності

ReBoot, австрійський організатор подій для видавців про книжковий ринок, організовує конференцію «How to fix what is broken, and who can offer the best tools for that aim». У рамках події відбудеться 3 воркшопи на актуальні теми про цифрові інструменти розвитку для видавців і книготорговців.

Сьогодні, коли всі діджитал-сервіси злетіли в розвитку й популярності, але все ще багато гравців індустрії зазнають збитків, важливо розуміти ситуацію в інших країнах. Тому під час інтерактивних сесій по 60 хвилин кожна експерти й представники бізнесу розглянуть такі теми:

 

  • 14:00 – Швидкий, гнучкий і не тільки (про інструменти й навички, необхідні для підвищення ефективності та універсальності у багатоформатному та багатоканальному видавничому середовищі) – за участю іспанських, американських та німецьких представників;

 

  • 15:30 – У пошуках кінцевого споживача (про побудову комунікації та аналіз клієнтів, що дозволив інноваційним лідерам досягти успіху та навіть розширитися в умовах пандемії) – за участю видавців зі США та Великої Британії;

 

  • 16:45 – Куди подівся торговий зал? (про власні мережі та канали розповсюдження книжок; агентів і цифрові платформи продажу авторських прав) – за участю експертів зі США та Іспанії.

 

Для читачів Читомо діє спеціальна знижка в розмірі 50 євро на участь у конференції за промокодом Chytomo-Reboot21 або прямим посиланням.

 

Більше деталей про конференцію тут.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект