екранізація

Роботу над екранізацією «Темної вежі» Стівена Кінга зупинили

17.01.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Серіал, який компанія Amazon планувала зняти за четвертою книжкою серії «Темна вежа» Стівена Кінга, скасували. Про це повідомляє видання Deadline.

Повідомляється, що Amazon відмовилися продовжувати проєкт через незадовільну якість пілотної серії. У компанії вважають, що запропонований рівень серіалу не відповідає сучасним вимогам та амбіціям продукції такого типу.

 

Планувалося, що продюсером серіалу виступить Ґлен Маццара, який був шанувальником творчості Кінга протягом багатьох десятиліть, а можливість працювати над телеадаптацією темної вежі розглядав як «велику честь».

 

Пілотний сценарій написав Андерс Томас Єнсен, який також збирався стати виконавчим продюсером екранізації. Серіал мав розповідати історію Роланда та його першої пригоди в ролі юного стрільця з четвертої книжки серії «Чаклун та сфера: Темна вежа IV» (The Dark Tower IV: Wizard and Glass).

 

«Темна вежа» — серія із восьми романів, написаних американським письменником Стівеном Кінгом у період між 1970 і 2012 роками. За мотивами серії данський кінорежисер Ніколай Арсель зняв науково-фантастичний фільм-вестерн. Прем’єра стрічки відбулася 31 липня 2017 року в Музеї сучасного мистецтва у Нью-Йорку.

 

Нагадаємо, що про плани створити кіноадаптацію «Темної вежі» Стівена Кінга стало відомо ще на початку 2018-го року.

 

Це вже другий серіал за мотивами книжки, виробництво якого скасували за останній час. Нещодавно компанія HBO також згорнула проєкт-спіноф у всесвіті «Гри престолів».

 

Раніше повідомлялося, що Кріс Ромеро, колишня дружина покійного режисера Джорджа Ромеро, планує продовжити роботу чоловіка й екранізувати роман Стівена Кінга 1999 року «Дівчина, що любила Тома Гордона».