Джоан Роулінг

Роулінг перейшла на російську в суперечці з мільярдером Бенксом у Twitter

03.12.2018

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Англійська письменниця Джоан Роулінг перейшла на російську мову в суперечці у Twitter з бізнесменом Аароном Бенксом, якого називають «спонсором Brexit» та другом російських олігархів.

 

В одному зі своїх постів Роулінг негативно відгукнулася про те, що відбувається в політиці Великобританії, маючи на увазі Brexit.

 

«Я заприсяглася перед Богом, що постараюся не просторікувати про Brexit, але, чорт забирай, щоразу, коли я виходжу зі свого письменницького кабінету й дивлюся новини, я бачу, що відбуваються нові безглузді речі», — написала Роулінг.

 

Цей твіт прокоментував мільярдер Аарон Бенкс, якого називають головним спонсором агітаційної кампанії на підтримку виходу Великобританії з Євросоюзу.

 

«Письменницький кабінет! Чи можна бути ще більш нескромною!», — написав Бенкс.

 

У відповідь бізнесменові Роулінг написала російською мовою, натякнувши на можливу близькість Бенкса до Росії та російського бізнесу, про які неодноразово писали ЗМІ.

 

«Ага, зате ця людина скромна далі нікуди — гроші вкладає не в письменницькі кабінети, а в дорогі ланчі з підозріло багатими росіянами», — заявила Роулінг.

 

До цієї хвилини Роулінг ніколи не спілкувалася російською, принаймні публічно. Користувачі активно відреагували на це повідомлення.

 

Письменницю почали розпитувати, чи знає вона російську мову і звідки, сама вона написала цей твіт чи, можливо, має російськомовного адміністратора. Відповіді на ці питання письменниця так і не дала. Також не відреагувала на численні пропозиції в майбутньому творити російською.

 

Позицію Роулінг у Twitter підтримав колега по цеху — письменник Стівен Кінг.

 

«Як і у Джоан Роулінг і Ніла Геймана, у мене є письменницький кабінет. Насправді це однокімнатна студія. Там навіть є диван. І якщо ви думаєте, що це нескромно, йдіть до біса», — заявив він.

 

Раніш повідомлялось, що юридичний університет на сході Індії розробив курс на основі всесвіту з книг Джоан Роулінг.

 

thebabel.com.ua