Календар подій

Сергій Осока презентує збірку новел «Три лини для Марії»

«Видавництво Старого Лева» запрошує на онлайн-розмову з Сергієм Осокою про його нову збірку новел «Три лини для Марії». Зустріч відбудеться у четвер, 14 січня, о 18:30. Модеруватиме захід Мар’яна Савка. Подія пройде в онлайн-форматі, транслюватиметься на сторінці видавництва у facebook.

Автор розповість про роботу над текстами, робочі й карантинні будні, виклики й радощі письменницького життя.

 

Кожна його новела — маленька велика історія людини, яку, можливо, ніхто б і не помітив на цій землі, якби не уважний майстер слова. Бо він не просто пише, а створює кількома мазками тривимірну картину людського життя: здається, можна прислухатися і почути, як шелестить очерет, сплескує риба в ставку, як падають яблука, риплять старі двері, як змішується з вітром людське зітхання, приглушений сміх чи схлип. А ще можна відчути запахи — то густі і щільні, аж забиває памороки, то леткі й прозорі, як аромат квітки.

 

В оформленні обкладинки до книги використано картину Мар’яни Савки.

 

Сергій Осока — письменник, редактор, колумніст, перекладач. Родом із Полтавщини. За освітою філолог. Працював журналістом. Дебютував як автор поезії, з 2002 року член НСПУ. Лауреат літературних конкурсів, тексти відзначені «Смолоскипом», «Гранословом». У «Видавництві Старого Лева» вийшли друком поетична збірка «Небесна падалиця» і книжка короткої прози «Нічні купання в серпні».

 

Деталі події за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект