Календар подій

Сергій Рафальський презентує нову книжку «Анґст»

Сергій Рафальський організовує презентацію нової книжки «Анґст» від видавничого проєкту «Addenda Press». На зустрічі будуть і автор, і редактор.

 

«Анґст» — поезія вільної форми, що фіксує 10 років життя ліричного героя у Криму та Києві. Збірка охоплює рефлексії на політичні процеси, складні стосунки з містом, еротичні дослідження та травматичний процес дорослішання. Із-поміж насиченої образами громадянської, інтимної та урбаністичної лірик, ви знайдете лаконічні феноменологічні та буддійські етюди. Автор також змальовує ностальгійні інтер’єри та сентиментальні натюрморти, що нагадують довгі текучі плани зі стрічок Андрія Тарковського.

 

Сергій Рафальський пише поезію і прозу. Його тексти друкували в журналах «Дніпро», «Север», «ТекстOver» і панк-зіні «Більше»; на сайтах litcentr.in.ua та gazeta.ua; у збірках «Підвал» та «Кримський Інжир». Був відзначений журі конкурсів «Дебют», «Гранослов», «Смолоскип». На поетичний стиль  вплинули представники українського аванґарду (Семенко та Шкурупій), радянського поставанґарду (Ліанозовська група), критичне письмо бітника Аллена Ґінзберґа та екзистенційна поезія провокатора Мішеля Вельбека.

 

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації.

 

Деталі за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект