Дитячі ігрові книжки

Оскар Бреніф’є. Що добре, а що погано?

Бреніф’є Оскар. Що добре, а що погано? / Оскар Бреніф’є ; іл. Клемана Дево. — Київ : Маміно ; Дух і Літера, 2018. — 96 с. ISBN 978-966-97653-9-0

 

Чи треба з усіма поводитися приязно? Хто має першим виявляти приязність: ти чи інші? Чи можна здаватися приязним, але не бути таким? А навпаки: чи можна бути приязним, але не здаватися таким? Навіщо ти взагалі намагаєшся бути приязним?
Оскар Бреніф’є — революціонер у галузі освіти, який пропонує дорослим не давати дітям готові відповіді, а змалечку розвивати в них здатність думати, аналізувати та знаходити відповіді самостійно. У його книжках багато запитань — вони спонукають відмовитися від шаблонних відповідей, дозволяють бачити різноманіття світу, не боятися думати інакше. Влучні запитання не лише розвивають мислення, а й учать чути інших, допомагають батькам і дітям порозумітися.

 

Є неписане правило: батьків треба слухатися. Тому що вони дорослі та відповідають за тебе перед законом. Тому що ти їм довіряєш. І тому що ти їх любиш і поважаєш. Але чи означає це, що ти маєш бути бездіяльною і боязкою, чи не маєш ти розуміти, чого від тебе вимагають батьки і чому саме вони цього вимагають?

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект