Календар подій

27/11

Шведський журналіст Пауль Фріґес презентує книгу «В Україні – у дорозі»

Київ

15:00 онлайн

Шведський журналіст Пауль Фріґес презентує книгу «В Україні – у дорозі»

Фонд Фрідріха Науманна та Пауль Фріґес запрошують на онлайн-презентацію книги «В Україні – у дорозі, або Олігархи, активісти й кинутий недопалок».

У книзі представлений погляд західного журналіста на країну, яка перебуває у процесі постійних змін і стикається з довготривалими викликами. Через 30 років після здобуття незалежності Україна все ще шукає себе й шлях у майбутнє, який гарантує збереження суверенітету, надасть кожному рівні права й свободи та забезпечить гідний рівень життя її громадянам. При цьому не обов’язковим є копіювання західних моделей.

 

На цьому шляху до розуміння самих себе книга Пауля Фріґеса становить значну цінність. Це погляд, сповнений відкритості, цікавості й симпатії до чудових людей в Україні, їхньої складної історії, їхніх бажань і надій. Їхніх спроб вибудувати політичну систему, яка служитиме громадянам. Погляд, який, звісно ж, відрізняється від погляду самих українців, і тому спроможний спонукати до дискусії про те, де Україна перебуває зараз і куди вона прямує.

 

Фонд Фрідріха Науманна за Свободу сприяє громадянській освіті на засадах свободи, гідності людини й особистої відповідальності та має радість зробити цю книгу, написану спочатку для шведської читацької аудиторії, доступною українською мовою.

 

Деталі та реєстрація за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект