петиція

Створили петицію щодо блокування російського контенту в Україні

01.11.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Зареєстрували петицію щодо створення механізму, який гарантує блокування російського контенту на території України. Петицію зареєстрували на сайті Президента України. 

«Станом на 8 місяць повномасштабного вторгнення росії в Україну, пісні російських виконавців залишаються у топах музичних платформ YouTube Music, Apple Music, Spotify, Deezer, Shazam. Очевидно, що російські артисти сплачують податки в казну держави терориста, яка спрямовує ці кошти в тому числі і на зброю, яку росія використовує для геноциду українського народу», – зазначає у петиції її автор Сергій Градиський. 

 

Далі автор зазначає скільки коштів отримує з кожної платформи ворог. 

 

«Кожне прослуховування пісні ворога не лише спонсорує тероризм, а й популяризує культуру ворога, яку нам десятками років насаджувала росія. Кожне прослуховування пісні російського артиста зменшує шанси українських артистів бути почутими, а новим талантам – народженими», – додають у петиції. 

 

Станом на 31 жовтня петиція зібрала понад 6 000 підписів. Долучитися до неї можна за посиланням. 

 

Нагадаємо, що Президента України Володимира Зеленського закликають підписати закон №7459 про заборону імпорту друкованої продукції з російської федерації, білорусі та тимчасово окупованих територій України.