Графічна проза

Луїза Симонсон. Супермен. Світ очима супергероя

Супермен. Світ очима супергероя / Луїза Симонсон ; Худож. Маркус То ; Пер. з англ. В. Ракуленка. — К. : Видавнича група КМ-БУКС, 2018. — 64 с. ISBN 978-966-948-003-3

 

Раніше він був просто сином канзаського фермера, а тепер – легендарна Людина Зі Сталі, міжгалактичний оборонець миру та справедливості. У книзі «Світ очима супергероя. Супермен» Останній Син Криптона відверто розповідає про своє життя, яке він присвятив захисту скривджених, життя настільки неймовірне, що його навіть важко вповні осягнути. Це захопливі історії про досвід прибульця, який намагається прижитися серед людей, про неймовірну суперсилу, стосунки із Диво-жінкою та багато іншого. Читач отримає унікальний шанс зазирнути у внутрішній світ уславленого супергероя. У книзі вміщено також креслення одного з бойових костюмів Лекса Лютора й ексклюзивний постер із Суперменом.

Insight Legends – це серія з бібліотеки поп-культури, до якої входять книжки, що в подробицях розглядають епохальних персонажів та інші елементи зі світів коміксів, телебачення й відеоігор. Ця серія пропонує незрівнянно детальний огляд найулюбленіших героїв і лиходіїв сучасної фантастики й світів, у яких вони живуть.

 

Багато всиновлених дітей думають, а ким же були їхні біологічні батьки. Іноді вони розшукують їх і  дізнаються про ще одну сім’ю, окрім тієї, в якій вони зростають. Як і вони, я роздумував про це. Як і вони, я дізнався, що колись мав інше ім’я й іншу родину. А якщо точніше, то цілий інший світ.

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект