Дизайн

Telegraf запустив краудфандингову кампанію для поновлення своєї роботи

09.04.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Telegraf.Design запускає кампанію зі збору коштів на платформі Patreon, щоби поновити роботу видання. Про це йдеться у повідомленні, яке з’явилося на сайті проєкту.

У повідомленні, яке з’явилося на сайті видання зазначається, що для стабільного функціонування Telegraf щомісяця необхідно близько 50 тис. гривень. Якщо вдасться зібрати суму, то редакція зможе працювати наступні два місяці.

 

«Чотири роки ми відшуковували для вас важливі новини сфери, брали інтерв’ю у талантів-початківців і вже помітних дизайнерів, помилялися і виправлялися після ваших повідомлень, розбирали кейси вдалих айдентик і розслідували детективні історії про крадені шрифти. Але на днях коронакриза змусила нас прийняти складне рішення про закриття Телеграфа. У цей найскладніший час ви були поруч і нагадали нам, що ми робили насправді», – говориться у повідомленні від команди Telegraf.

 

Усі кошти підуть винятково на потреби журналу, а команда обіцяє щомісяця звітувати про витрати. Підтримати проєкт можна на Patreon. Пізніше також обіцяють додати можливість жертвувати кошти через сервіс LiqPay.

 

«Ми віримо в український дизайн. Мріємо бачити його потужним і помітним у світі. І хочемо досягти цього разом з вами. То як, повернемо Телеграф? Без вас ніяк», – зазначають в команді.

 

 

Видання створили навесні 2016-го року двоє людей — Олександр Трегуб, засновник школи дизайну Projector, та Максим Ширко, творець студії the23.design. Проєкт мав об’єднати середовище українських дизайнерів поза межами зустрічей у школі. Telegraf  писав про анімацію, UX/UI дизайн, веб-, урбан-, графічний та продуктовий дизайни.

 

Нещодавно ми повідомляли, що через труднощі, пов’язані з карантином та епідемією коронавірусу, видання Telegraf.Design оголосило про призупинення своєї роботи.