Календар подій

19/05

Тетяна Лукинюк презентує книгу «Як хотіти й отримати все»

Київ

19:00 вул. Спаська, 9 а

Тетяна Лукинюк презентує книгу «Як хотіти й отримати все»

19 травня генеральна директорка RedBull в Україні Тетяна Лукинюк разом із співавторкою Людмилою Колб презентують книгу «Як хотіти й отримати все (але це не точно)».

Письменниці разом з читачами поговорять про те, чи існує магічна формула успішної кар’єри, яким був особистий шлях Тетяни та чому балансу, на думку авторки, не існує.

 

Авторка книжки переконана: якщо доводиться чимось жертвувати, значить, щось точно іде не так. Тетяні вдалося побудувати успішну кар’єру керівниці міжнародної компанії. Крім того, вона викладає, виховує двох доньок, заснувала книжковий клуб. Її робота не зупиняється після офіційного закінчення робочого дня, водночас Тетяна ніколи не «вимикає» дім, коли на роботі.

 

Кар’єра, родина, хобі, інші проєкти — все це можна поєднувати та встигати, якщо прийняти просте правило: балансу не існує, є лише персональний вибір на користь тих чи інших речей, які ви вважаєте сенсом свого життя просто зараз.

 

Ця книжка про те, як відсікти зайве і знайти саме свій шлях. Адже насамперед від нас самих залежить, як ми проживемо власне життя. Це може трохи лякати, оскільки передбачає повну відповідальність за свої дії, але це відправна точка для будь-яких звершень.

 

Участь безплатна. Потрібна реєстрація.

 

Деталі за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект