Календар подій

15/10

Тетяна Трофименко розповість, як не варто писати рецензії

Київ

18:30 Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

Тетяна Трофименко розповість, як не варто писати рецензії

Відбудеться лекція Тетяни Трофименко на тему «Як не варто писати рецензії» з навчального циклу ЛітАкценту «Вчимося писати критику».

Рецензія – базовий жанр літературної критики. Чому так важливо рецензувати видання сучасної літератури? Як рецензії впливають (і чи впливають?) на літературний процес? Як написати рецензію на книжку, а також — як писати не варто в жодному разі? Якими знаннями має володіти рецензент і з якими критеріями підходити до прочитання книжки перед тим, як братися за написання статті? Відповіді на ці та багато інших питань — під час лекції Тетяни Трофименко «Як не варто писати рецензії». А бонусом — майстер-клас для 15-ти слухачів, яких ми оберемо, спираючись на реєстрацію та мотиваційні листи.

 

21 жовтня, майже за тиждень після лекції, відбудеться майстер-клас із 15-ма охочими, які зареєструються за посиланням, а також напишуть мотиваційні листи. Учасників майстер-класу обиратиме редакція ЛітАкценту з погодженням із лектором. Імена тих, хто потрапить на майстер-клас, як і завдання, що його треба буде виконати до майстер-класу, буде оголошено на лекції. Найкраще виконані завдання отримають шанс публікації на ЛітАкценті на гонорарній основі. Реєстрація триває до 14 жовтня включно. Учасників майстер-класу буде оголошено на лекції.

 

Реєстрація

 

Подія на фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект