ілюстрації

The Economist опублікував ілюстрації про життя під час війни від української художниці

15.03.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Для відомого британського видання The Economist українська художниця Марія Кінович створила ілюстрації про те, як змінилося життя в Україні після вторгнення росії. Про це видання повідомило на своїй Instagram-сторінці. 

«Як насправді жити в країні, в якій війна? Ми запросили Марію Кінович, українську художницю, яка живе та працює в Києві, щоб проілюструвати її життя з моменту вторгнення російських військ», — зазначають у The Economist.

 

Усього опублікували три роботи. У першій роботі художниця зобразила те, як важко повертатися до звичного життя після двох тижнів війни. 

 

 

На другій світлині видно місто, що палає та підпис: «Я не можу припинити думати про те, що немає безпечного місця в моїй країні»

 

Третя робота зображує очікування перемоги та бажання відбудувати «усе, що вони у нас забрали».

 

 

На Instagram-сторці Марії Кінович є також й інші ілюстрації присвячені Україні:

 

«Найстрашніше, що зі мною трапилось через цю війну — те, що мені довелося поїхати з дому», — зазначає Марія.

 

«Психологи радять зараз мріяти про майбутнє. Уявляти його. Навіть малювати. Мене якось сильно розмішила новина, що у якомусь київському гаражі було знайдено парадну форму російської армії. Багато форми. Тобто, вони реально думали, що їм буде куди її вдягнути. В принципі, я придумала куди», — зазначає Марія.

 

 

Як повідомлялося раніше, книжка творчої майстерні «Аґрафка» отримала почесну відзнаку на престижному конкурсі книжкового дизайну Best Book Design from all over the World. 

 

Читайте також: #StandForUkraine: foreign illustrators support Ukrainian people on Instagram. Part 2