Календар подій

Триває конкурс оповідань «Open World»-2022

До 1 листопада 2022 року триває прийняття творів на Конкурс оповідань «Open world». Тема конкурсу: Україна 4.5.0

Умовний сигнал 4.5.0. застосовується українськими військовими у значенні: «все спокійно, ситуація під контролем».

 

На конкурс приймаються прозові твори українською мовою, які раніше не оприлюднювалися. До участі не допускаються оповідання, опубліковані в Інтернеті, на папері, у вигляді аудіокнижки тощо.

 

Максимальна кількість слів конкурсного твору – 3000, мінімальна – 1500. Оповідання, які не відповідають встановленому ліміту слів, до конкурсу не допускаються.

 

За умови безкоштовної участі автор надає два оповідання. Автор може надати три або більше текстів при сплаті організаційного внеску у розмірі 100 грн за кожен додатковий твір. Реквізити для сплати будуть надані організаторами у приватному листуванні з автором.

 

Правила оформлення: роботи друкуються шрифтом Times New Roman текстового редактора Word розміру 14, інтервалом 1,5. Документи Word з картинками розглядатися не будуть.

 

Оповідання приймаються в електронному вигляді на скриньку openworldkonkurs@gmail.com. Лист на конкурс повинен мати тему «Open world» та містити два файли:

  • перший з назвою оповідання і текстом (кожне оповідання надсилайте окремим файлом);
  • другий файл (супровідний) з інформацією про автора: справжнє ім’я, контактна інформація (номер телефону й адреса електронної пошти), назва конкурсної роботи.

 

Якщо оповідання подається на спецвідзнаку (твір, пов’язаний з Сумщиною), обов’язково потрібно це зазначити у супровідному файлі.

 

Усі твори, отримані за конкурсний сезон, кодуються. Кожному оповіданню присвоюється номер для забезпечення максимальної об’єктивності оцінки.

 

Учасник отримує електронного листа про допуск його оповідання (чи відмову) впродовж двох тижнів після відправлення заявки.

 

Дата оголошення переможців: 15 грудня 2022 року. Умови проведення урочистої церемонії (або умови дистанційного нагородження) будуть повідомлені окремо.

 

Фінансові нагороди за 1, 2 і 3 місця: 10 000 грн, 7500 грн, 5000 грн. Спецвідзнака №1: 3000 грн (за твір, пов’язаний з Сумською областю), спецвідзнака №2: 2000 грн (вибір журі). Оповідання, що не отримали нагороду, але увійшли до короткого списку: 1000 грн.

 

Відзначені оповідання й тексти, які потрапили до короткого списку, будуть опубліковані у колективній збірці за 2022. Збірка презентуватиметься в Україні та за її межами.

 

Планується переклад оповідань на англійську. Всі деталі обговорюватимуться безпосередньо з авторами.

 

Конкурс зобов’язується дотримуватися юридичних формальностей у сфері авторського права при взаємодії з авторами.

 

Конкурс заснований у 2019 році американським митцем Аддісоном Хоффманом, директором компанії Adalla LLC, учасником чисельних мистецьких проектів у США.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект