Календар подій

Триває онлайн-курс з арт-маркетингу

Комунікаційна агенція «Friends of Brands» за підтримки Українського культурного фонду та MMR — Marketing Media Review проведе онлайн-курс на тему «Арт-Маркетинг. Як просувати власний культурний продукт».

Разом з командою провідних спеціалістів культурної сфери спікери розкажуть про усі тонкощі просування, брендингу та роботи зі ЗМІ.

Теми модулів та спікери:

  • засновниця Port creative hub та менеджерка культурних проектів Катя Тейлор поділиться навичками самопрезентації та нетворкінгу
  • про стратегію просування культурного продукту, тонкощі її планування та втілення розповість Оксана Хмельовська — кураторка програм професійного розвитку Книжкового Арсеналу, співзасновниця і редакторка культурно-видавничого проекту Читомо.
  • Ольга Малиш, засновниця комунікаційної агенції «Friends of Brands», розкаже про віральні комунікації та нативне промо для культурних продуктів. А також про брендинг культурного проекту та допоможе учасникам визначити цільову аудиторію й архітектуру бренду для власних культурних проектів.
  • журналіст INSIDER та Країна, лауреат премії професійної журналістики «Честь професії 2018», Антон Семиженко розкриє секрети вдалої взаємодії зі ЗМІ та підготовки до прес-заходів, ефірів та інтерв’ю.
  • про ведення і просування культурних проектів у соціальних мережах розкаже керівник діджитального напрямку агенції «Friends of Brands» Олександр Буянкін.

 

Початок онлайн-курсу — 12 серпня. Ви отримаєте на пошту перший тест.

 

Реєстрація обов’язкова.

 

Спершу ми пропонуємо зареєструватися за посиланням, а 12 серпня пройти тест та оцінити свої початкові знання зі сфери маркетингу та смм. Отримавши перше оцінювання, вам буде відкритий доступ до 5-ти модулів, в кожному з яких — безкоштовні відео-лекції від наших спеціалістів.

 

Спільно зі спікерами проекту серед зареєстрованих будуть відібрані 60 учасників до безпосередньої участі у практикумі оффлайн у 3-х містах України: Києві, Львові та Харкові.

 

Подія на фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект