Календар подій

31/03

Триває прийом робіт на здобуття літпремії імені Тодося Осьмачки

Черкаси

23:59 вул. Байди-Вишневецького, 17, к. 109, обласна організація НСПУ

Триває прийом робіт на здобуття літпремії імені Тодося Осьмачки

До 31 березня триває прийом творів на здобуття літературної премії імені Тодося Осьмачки. Премія присуджується за високохудожні твори (поетичні збірки, ліро-епічні, драматичні та прозові твори), в яких на архетипному рівні зображено український національний характер, осмислено історичну долю України та її народу, втілено ідею національно-державної незалежності.

До участі в конкурсі допускаються книжки чи прирівняні до них публікації в літературних часописах, надруковані протягом останніх 3 років, не відзначені іншими преміями, але з-поміж тих, які здобули високу оцінку літературної критики, громадськості, читачів. Мова творів − українська.

 

Організація, яка висуває кандидата на здобуття премії, подає до конкурсної комісії (на адресу: 18000 м. Черкаси, вул. Байди-Вишневецького, 17, к. 109, обласна організація НСПУ) такі документи:

  • офіційне подання з оформленням позиції та її короткою мотивацією;
  • 5 (п’ять) примірників представленого твору чи творів;
  • рецензії та відгуки, опубліковані в пресі (за наявності).

 

З 1 по 25 квітня проводитися громадське обговорення творів, поданих на конкурс. Визначення лауреата − до 5 травня. Вручення премії − 16 травня, в день народження Т.Осьмачки, в с. Куцівка Смілянського р-ну Черкаської області. Лауреатові вручається диплом і грошова винагорода − 5 тис. гривень.

 

Деталі за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект