Календар подій

Триває прийом заявок для участі в цифровому баркемпі «Поза “бульбашкою”: Нові альянси у книжковому та креативному секторі»

Goethe-Institut в Україні, Франкфуртський книжковий ярмарок, Мистецький арсенал і Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» запрошують 2-го грудня на цифровий баркемп «Поза “бульбашкою”: Нові альянси у книжковому та креативному секторі». Прийом заявок триватиме до 25 листопада на сайті Goethe-Institut в Україні.

 

«Події-2020 каталізують зміни», – обговорювали торік на книжковому Баркемпі. Відтоді змінились не тільки інструменти, ритм та дизайн роботи, але й очікування. Видавнича сфера та книжкова індустрія розвиваються, а разом з ними зростають учасники процесів. Зараз дуже відчутна необхідність об’єднуватись у професійні спільноти, слідкувати за попитом на нові креативні задачі, думати про партнерство з фахівцями з інших сфер, знати нові онлайн-інструменти та, зрештою, ставати зухвалішими та сміливішими, щоб не загубитись у цьому шаленому вирі інформації, тенденцій та онлайн-форматів.

 

Баркемп — це інтенсивна та партисипативна конференція, в якій учасники частково можуть самі сформувати програму та визначити теми, які їм релевантні. В Баркемпі немає глядачів, всі — активні творці. Як лідерів секцій, організатори запросили 5 відомих експерток та експертів з Німеччини.

 

Фокуси розмов:

  • Скаутинг: як редактори шукають нові голоси.
  • Професійні асоціації: на прикладі досвіду спілки перекладачів Німеччини.
  • Що означає бути продюсером онлайн-контенту для книжкової промоції.
  • Колабораційні тренди та ініціативи книговидавничої галузі.

 

Під час Баркемпу у всіх учасників буде можливість не тільки поспілкуватись протягом основної програми, а й долучитись до цифрової вечірки в Gather.Town.

 

Робоча мова Баркемпу: англійська.

Формат: онлайн.

За три дні до початку запрацює телеграм-чат, щоб учасники та спікери мали змогу поспілкуватися щодо тем і наповнення Баркемпу.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект