Календар подій

Церемонія нагородження конкурсу «Гранд Коронація» і відзнаки «Золоті письменники України»

Відбудеться онлайн-церемонія нагородження переможців Міжнародного літературного конкурсу «Гранд Коронація» і оголошення лауреатів відзнаки «Золоті письменники України».

 

Міжнародний літературний конкурс «Коронація слова» — український конкурс, який у царині романів, кіносценаріїв, п’єс, пісенної лірики та творів для дітей відкрив понад 1000 нових імен. Головна мета конкурсу – підтримка новітньої української культури, пошук нових імен, видання романів, стимулювання й підтримка сучасного літературного процесу кіно й театру.

 

 

«Гранд Коронація» — це конкурс, у якому раз на п’ять років змагаються  лауреати перших премій у номінаціях «Романи», «П’єси», «Кіносценарії», «Пісенна лірика» та «Проза для дітей». Вперше Гранд Коронація слова була проведена у 2010 році.

 

 

«Золоті письменники України» — українська літературна відзнака, започаткована у 2012 році. Вручається українським письменникам-романістам, які видали твори українською або в перекладі українською мовою у форматі паперової книжки сукупним накладом понад 100 тис. примірників за період від початку 2000-го року до теперішнього часу. За словами Тетяни та Юрія, на започаткування нової нагороди їх надихнула «золота авторка» «Коронації слова» Люко Дашвар, сукупний наклад творів якої перевищив сто тисяч на той час.

 

 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект