Календар подій

У Дніпрі у вересні відбудеться книжковий фестиваль Book Space

IV Міжнародний книжковий фестиваль Book Space відбудеться 3-5 вересня 2021 року. Цьогоріч організатори планують офлайнове проведення заходів. Фестиваль пройде за підтримки місцевої програми «Культурна столиця».

Через пандемію для подій фестивалю організатори обрали відкриті локації на набережній Дніпра – Фестивальному причалі. Водночас не виключають вірогідність проведення фестивалю в гібридному чи онлайн-форматах, адже не застраховані від будь-якого розвитку подій.

 

Фокусною темою фестивалю стане «Нова близькість / New Intimacy», яка виникає на тлі масової ізоляції, закритих кордонів, втрат й тривожної невизначеності.

 

«Нова реальність, що спіткала людство понад рік тому, пробралася у майже всі аспекти нашого існування. Ми інакше думаємо, інакше відчуваємо, інакше працюємо й відпочиваємо. Ми не будуємо далекосяжних планів, ми навіть мріяти стали обережніше. Водночас ці випробування сформували й нові форми людської близькості, яку ми прочитуємо в очах перехожих з-понад захисних масок, в зітханнях сусідів по лікарняному ліжку, у віконечках робочих Zoom-зустрічей чи в авторських підписах на книжках, принесених з поштового відділення. Саме про цю нову форму близькості, що граничить з інтимністю, ми й поговоримо цього року», – пояснюють організатори Book Space.

 

2020 року фестиваль Book Space пройшов 4-5 липня у форматі онлайн-марафону, який тривав 16 годин поспіль. В межах марафону відбулося 15 подій за участю 35 гостей із трьох країн. У кураторських оглядах були презентовані 37 книжкових новинок від 20 українських видавців.

 

Також був проведений конкурс «Книжка майбутнього», який щороку відзначає інноваційні видання на українському книжковому ринку. У грудні конкурс оголосив переможців.

 

«Book Space» – це найбільша книжкова подія сходу України, перший український книжковий фестиваль із постійним фокусом на інноваціях у книговиданні, що проходить у Дніпрі щороку, починаючи із 2018-го. Організатором події є муніципальна програма «Культурна столиця».

 

Деталі за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект