екранізації

У Франції покажуть український мультфільм «Мавка. Лісова пісня»

12.07.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Компанія Universal Pictures Content Group придбала пакет прав на показ українського анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» у Франції та на франкомовних територіях. Про це повідомляє Film.ua Group.

«Радіємо новому партнерству з лідером світового дистрибуційного ринку Universal Pictures Content Group, завдяки якому «Мавка» заговорить ще й французькою. З моменту перших презентацій проєкту на міжнародних кіноринках ми спостерігаємо величезне зацікавлення стрічкою з боку міжнародної профільної аудиторії», зауважує Євген Драчов СЕО FILM.UA Distribution. 

 

Раніше права на мультфільм продали на понад 20 країн: Італії, Іспанії, Швейцарії, Португалії, Польщі, Румунії, Хорватії, Естонії, Латвії, Литви, Албанії, Боснії і Герцеговини, Македонії, Сербії, Словенії, Чехії, Болгарії, Угорщини, Норвегії, Данії, Ісландії, Швеції, Фінляндії, Греції, Монголії, а також країни Близького Сходу та Північної Африки.

 

«Мавка. Лісова пісня» — український ЗD-мультфільм за мотивами драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня». 

 

Universal Pictures Content Group — компанія зі штаб-квартирою у Лондоні, що виробляє різножанровий розважальний контент для дистрибуції у кінотеатрах, а також на телебаченні та диджитал-платформах по всьому світу. Universal Pictures Content Group є підрозділом Universal Filmed Entertainment Group (UFEG).

 

Нагадаємо, що українська студія Animagrad (FILM.UA Group) оприлюднила тизер-трейлер повнометражного анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня». 

 

Як відомо, дизайнер Андрій Шевченко створив шрифт під назвою Mavka Font, кошти за використання якого передають українським парамедикам.