Календар подій

У Франції пройде Паризький книжковий салон

22-24 квітня відбудеться Паризький книжковий салон у Франції.

З нагоди 75 річниці незалежності Індії в центрі уваги фестивалю буде індійська література. У павільйоні за кілька метрів від Ейфелевої вежі ви пізнаєте її скарби — як новаторські, так і збагаченої культурним спадком предків.

 

Місця проведення:

  1. У приміщенні. Серцем фестивалю є місце — le Grand Palais Ephémère. У готелі l’Agora, 4 літературних кафе і двох студіях відбуватимуться різноманітні, зухвалі та вільні від будь-яких обмежень програмні події.
  2. Поза приміщенням. Паризький фестиваль книги вперше пропонує комбіновані книжкові заходи в подеколи незвичайних місцях столиці. Перелік цих місць і програми оголосять у березні 2022 року.
  3. Посольства. Оскільки французькі видавництва люблять іноземну літературу, організатори пропонують відвідувачам вирушити у мандрівку дванадцятьма посольствами у Парижі. Таким чином Паризький фестиваль книги відзначить знакових авторів та нових майстрів пера з усього світу.
  4. Літературні прогулянки. Щодня автор чи видавець супроводжуватимуть вас на літературну прогулянку вулицями Парижа. Програма ще на етапі розробки у співпраці з Марі-Роз Гарнері і l’association Verbes.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект