Календар подій

У Хмельницькому пройде літературний вечір Юрія Іздрика

1 грудня у Хмельницькому відбудеться літературний вечір Юрія Іздрика.

На заході автор читатиме свої вірші, зокрема і з одного з найновіших видань – поетичної збірки-фотоальбому «NAKED ONE», що побачила світ у видавництві Meridian Czernowitz у 2020 році у співпраці з київською фотографкою Настею Тєліковою.

 

«Ця книжка – своєрідний coming out зрілого чоловіка, зневіреного як у силі поетичного слова, так і в силі воскресаючого духу. Залишається тільки тіло. Смертне тіло. Оголене тіло. Naked one», – розповідає Іздрик.

 

Книжка вміщує серію ню-фотопортретів Іздрика і його вірші.

 

За словами самого метра, він не часто вилазить зі своєї мушлі – калуської квартири і вже давно провадить усамітнене життя. Тому і не любить подорожувати. Тур, навіть у чотири міста (Тернопіль – Луцьк – Львів — Хмельницький) – непересічна подія для поціновувачів літератури загалом та творчості Юрія Іздрика зокрема.

 

«Часто згадую наш тур з Юрієм Іздриком та Іриною Цілик по 27 містах України у 2016-му році. Іздрик називав той тур «Прощання з Україною» та обіцяв більш ніколи не мандрувати із поетичними виступами. Я радий, що зміг витягнути класика у міні-тур по малому західному колу. Юрія везу особисто, як і інших учасників Літературної мережі. Книжки також будуть при мені, як і завжди», – розповідає видавець та президент Міжнародної літературної корпорації Meridian Czernowitz Святослав Померанцев.

 

Організатор вечора – бар Симпатія.

 

Подія відбувається у межах роботи Літературної мережі проєкту «Підтримка внутрішнього культурного діалогу в Україні», за ініціативи Міжнародної літературної корпорації Meridian Czernowitz. Проведення цього проєкту стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Захід модерує Святослав Померанцев. Вхід – вільний.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект