ВДНГ

У Києві анонсують четвертий книжковий фестиваль. Що треба знати?

24.01.2024

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

ВДНГ разом з Українською асоціацією видавців та книгорозповсюджувачів проведуть фестиваль «Книжкова країна». Про це повідомили на сайті ВДНГ.

Фестиваль об’єднає найбільші українські видавництва, профільні компанії, авторів і літературних критиків, блогерів.

 

 

На відвідувачів «Книжкової країни» чекають:

 

  • великий книжковий ярмарок;
  • спілкування із письменниками;
  • майстер-класи;
  • дискусії експертів і лідерів думок;
  • улюблені зірки;
  • освітні й ігрові зони.

 

«Ми віримо, що читання є вкрай важливим фактором для формування освіченої та успішної нації. І “Книжкова країна” — місце, щоб зустріти однодумців і авторів, знайти наступну улюблену книгу та просто цікаво провести час разом із друзями й родиною», — зазначив генеральний директор ВДНГ Євген Мушкін. 

 

На книжковому ярмарку буде література близько 100 українських видавництв: «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», «Видавництво Старого Лева», «КСД», «Наш Формат», «Віват», «Ранок», «Лабораторія» та багатьох інших. 

 

На фестивалі створять простір з освітньою літературою та канцтоварами. У цій зоні пропонуватимуть підручники й посібники від видавництв «Навчальна книга – Богдан», «Ранок», «Підручники і посібники», шкільне приладдя, матеріали для творчості й аксесуари для книголюбів. Також тут проходитимуть майстер-класи й тренінги для дітей, батьків і вчителів. 

 

Крім того, працюватиме сцена з презентаціями та зустрічами з гостями. Відомі українські діячі проведуть публічні читання улюблених книжок, а автори представлять новинки. 

 

На «Книжковій країні» створять простір для настільних ігор від українських видавців Geekach, «Ігромаг», Kilogames. Для дітей на спеціальному майданчику влаштують квести, тематичні ігри і спілкування з дитячими письменниками. 

 

«”Книжкова країна” — не просто літературний захід. Ми свідомо розробляємо програму так, щоб вона була цікава не лише затятим читачам, але й людям, які лише знайомляться зі світом літератури. Саме тому тут будуть простори для ігор, розважальні івенти й зустрічі із зірками, загалом — більш ніж 100 різноманітних подій», — зазначає керівниця фестивалю Людмила Фіть. 

 

На «Книжковій країні» також діятиме благодійний стенд, де можна передати книжки в Міжнародний центр підтримки жінок і дітей «Місто добра» і Національну дитячу спеціалізовану лікарню «Охматдит».

 

«Книжкова країна» відбудеться 25–28 квітня на ВДНГ. Вхід — вільний для усіх охочих.

 

Читайте також: Kyiv Book Weekend — який різдвяний книжковий фестиваль потрібен Києву?

 

Ілюстрації: ВДНГ