Календар подій

20.01

Київ

16:00 вул. Володимирська, 23В

У Києві презентуватимуть книжку п’єс «Дощ в акваріумах площ»

У межах презентації глядачів чекає зустріч із авторами, упорядником, режисерами та критиками, знайомство з новинками драматургії, читання фрагментів п’єс, цікава дискусія про новітню драму для молодших поколінь, можливість отримати книгу з автографами.

Книга продовжує серію драматургічних видань НЦТМ імені Леся Курбаса. Збірка презентує п’ять п’єс для дітей та юнацтва. Це тексти відомих сучасних українських авторів, лауреатів і призерів численних літературних конкурсів і театральних фестивалів.

 

П’єси різні за стилістикою і жанрами – від фантастичної казки до майже документальної драми: «Читотинь» Анни Багряної, «Казка тропічного лісу, або Мальва» Надії Симчич, «Не дуже солодка казка» Олександра Вітра, «Не така як треба, або Дощ в акваріумах площ» Неди Нежданої та «Нетудидитина, або Це стається раптово» Олега Миколайчука-Низовця.

 

Книга продовжує і розширює напрям, започаткований проектом «Драмовичок» з антологією п’єс для дітей і підлітків.

 

Для зручності тексти розташовані у порядку зростання публіки – від творів для найменших до молодіжної аудиторії. Збірка «Дощ в акваріумах площ» орієнтована на широке коло читачів і глядачів – від фахових театрів до аматорських і дитячих студій, від викладачів філологічних факультетів і вчителів до маленьких читачів та їхніх батьків.

 

Упорядник і автор передмови Надія Мірошниченко.

 

Презентація відбувається з дотриманням усіх чинних норм карантину.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект