Календар подій

У Києві відбудеться фестиваль Kyiv Design Week 2024

З 28 серпня по 4 вересня у Києві вдруге відбудеться міжнародний дизайнерський фестиваль Kyiv Design Week. Для дизайнерів та брендів відкрито Open call.

Тиждень дизайну має на меті перетворити міські локації на середовище для експериментів з формами та сенсами, а також діалогу та співпраці творців.

 

Першим етапом події є приймання заявок на участь від дизайнерів, інституцій, брендів, вільних проєктів та локацій. Учасники отримають платформу для комунікації своїх ідей та продуктів, можливість встановити контакти з іншими малими та середніми бізнесами, а також залучення до стратегічного планування змін на рівні екосистеми ціннісних взаємодій.

 

Глобальна тема події — зміни міста і взаємодія містян, дизайну та середовища. Kyiv Design Week спонукає використовувати силу дизайну для комунікації змін у всіх сферах: від особистого життя, організації та ведення бізнесу до сталих соціальних перетворень.

 

Особливістю цьогоріч стане колаборація Kyiv Design Week з Ukrainian Fashion Week.

 

Кураторські проєкти відбуватимуться на різних партнерських локаціях, які разом з індивідуальними локаціями-учасниками сформують мапу KDW 2024 та складуть нові цікаві туристичні маршрути для містян. Серед партнерських локацій — MacPaw Space, Книгарня «Сенс» на Хрещатику, Національний музей народної архітектури та побуту України в Пирогів, головна локація Ukrainian Fashion Week SS25.

 

Щоб взяти участь у Kyiv Design Week 2024 потрібно заповнити форму реєстрації до 14 липня 2024.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект