Календар подій

У Києві запрошують на презентацію книжки Євгенії Завалій

11 серпня о 18.30 у книгарні-кав’ярні «Сенс» відбудеться презентація книжки Євгенії Завалій «Міста, в які ти поїдеш».

«Книга – про щастя подорожувати і жити як хочеться, спроба зануритись у європейський культурний контекст через подорож, віднайти спільне і цінне для українців. І хоча книга вийшла вже після початку повномасштабного вторгнення, вона має ще довоєнну оптику. Разом з модераторкою Дариною Анастасьєвою спробуємо розібратися, як змінився світ після 24 лютого і що буде далі. Запрошуємо до подорожі і розмови про все, що для вас сьогодні важливо», – розповідає Євгенія.

 

Вхід вільний. Адреса закладу: Микільський провулок 1.

 

«Міста, в які ти поїдеш» – перша «доросла» книжка авторки. Євгенія писала її декілька років і вмістила у виданні враження від своїх подорожей за останні 10 років.

Євгенія Завалій – українська письменниця, волонтерка, активістка, популяризаторка сучасної української літератури, яке живе і працює в Одесі. Має ступінь магістра в галузі політології. Бере участь у громадських ініціативах, пов’язаних з екопроєктами. Засновниця проєкту «Екземпляри», що спрямований на ознайомлення з українськими книжками: учасники пишуть про книжки в однойменному блозі, організовують зустрічі зі школярами і дорослими, дарують книжки до бібліотек. Упродовж кількох років Євгенія Завалій була волонтеркою АТО і військового шпиталю.

 

У 2020 році вийшла дебютна повість для дітей і підлітків «Це всі ми». У 2021 вийшла книга для дітей «Місія “Порятунок”: ведмеді», а у 2022 продовження серії із назвою «Місія “Порятунок”: бджоли».

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект