Календар подій

У Києві запрошують на розмову з письменницею Рейчел Кларк

Книгарня «Є» та Видавництво Старого Лева запрошують мешканців та гостей Києва на публічну розмову з британською письменницею, спеціалісткою з паліативної медицини, авторкою книги «Любе моє життя» Рейчел Кларк, нейрохірургом Генрі Маршем та лікаркою паліативної медицини Зоєю Максимовою.

«Про медицину в Британії та Україні, щоденну боротьбу зі смертю, підтримку, людяність та віру, а також про книжку «Любе моє життя», що знайомить читача з місцем роботи Рейчел Кларк – відділенням паліативної допомоги, де перебувають важкохворі (та невиліковні) пацієнти, говоритимемо з модераторкою Мар’яною Савкою», – розповідають у видавництві.

 

Зустріч відбудеться у Книгарні «Є» (вул. Лисенка, 3). Вхід вільний.

 

Рейчел Кларк — британська паліативна лікарка та письменниця. Вивчала філософію, політику та економіку в Оксфордському університеті та працювала тележурналісткою.

 

Генрі Марш — всесвітньо відомий нейрохірург з Великобританії. Нагороджений Орденом Британської імперії. Серед іншого він знаний 23-річною просвітницькою роботою в Україні, де провів десятки блискучих операцій на мозку. Автор світових бестселерів «Щоденники нейрохірурга», «Історії про життя, смерть і нейрохірургію».

 

Зоя Максимова — медичний психолог, лікарка паліативної допомоги.

 

Мар’яна Савка — головна редакторка і співзасновниця «Видавництва Старого Лева», письменниця, перекладачка актриса, перформерка, художниця, лідерка тріо «Мар’яничі».

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект