аніме

У київській аніме книгарні продають російську манґу і книжки

23.01.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У київському аніме магазині «Пульсар», який розташований за адресою проспект Степана Бандери 8/16, продаються книжки російських видавництв «Азбука», «Эксмо» та «Махаон». Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив редактор видавничих проєктів видавництва «Темпора» Артем Скорина.

Він зазначає, що в книгарні продають російські примірники тих книжок, які є українською, зокрема «Вічне життя смерті» Лю Цисіня, «Гаррі Поттер» Джоан Ролінґ та «Пасажири» Джона Маррса (остання книжка видавництва «Форс», яке купує права і друкує в Україні книжки російського медіагіганта «Эксмо-АСТ»). Ця книжка російською дешевша на 5 грн за українську.

 

 

«На величезному стенді з манґою українських тайтлів дуже мало. Переважно російські видання. На інших стендах російські книжки стоять поряд з українськими. До речі, видавництво «Эксмо» в Україні заборонено вже багато років за те, що вони видають антиукраїнську літературу. Де взялись книжки для продажу? І це я ще мовчу про купу саморобного мерчу (стікери, плакати, фігурки). У магазині дуже позитивна атмосфера. Купа людей, черга до каси. Консультантка українською радісно допомагає покупцю обрати манґу. Він тримає в руках російське видання…», — зазначає Скорина.

 

Наразі Читомо очікує на коментар книгарні стосовно російських коміксів.

 

Нагадаємо, у Мегамаркеті, який розташований на вулиці Щербаківського у Києві, продавалися книжки московського видавництва «Росмен».

 

Читайте також: Рейд Читомо по книгарнях і супермаркетах: У пошуках книжок російських видавництв

 

Чільне фото: pulsar.ua