Календар подій

У Львові відбудеться міні-фестиваль сучасної драматургії «Текст. Драма. Донат»

З 6 по 9 грудня у Львові відбудеться 3-ий міні-фестиваль сучасної драматургії «Текст. Драма. Донат» за підсумками IX Конкурсу пʼєс «ДРАМА.UA» 2023, організатором якого є ГО Мистецька майстерня «Драбина».

Цьогоріч у фестивалі будуть представлені 4 пʼєси, переможці IX Конкурсу пʼєс «ДРАМА.UA» 2023. Вони написані у перший рік повномасштабного вторгнення. Всі п’єси у якийсь спосіб говорять про дім, втрачений чи здобутий. Відтак тема дому була обрана у якості наскрізної. 

 

Всі пʼєси будуть записані в аудіоформаті для Аудіосцени Театру Лесі, відтак твори сучасної драматургії завжди будуть у доступі для прослуховування на всіх популярних платформах Spotify, Apple Podcasts, YouTube та Google Podcasts.

 

У межах фестивалю буде проводитися збір на потреби волонтерської команди «Понеділковий госпіталь», учасники та учасниці якої відвідують військові госпіталі і підтримують поранених бійців. Ціль – зібрати 12 000 грн. Долучитися до збору можна задонативши на вході.

 

Фестиваль відбуватиметься у приміщенні Театру Лесі Українки. Нижче представлена детальна програма читань.

 

Вхід на міні-фестиваль – будь-який донат (усі виручені кошти підуть на збір для Понеділкового госпіталю) за умови попередньої реєстрації.

Міні-фестиваль сучасної драматургії «Текст. Драма. Донат» реалізовано завдяки фінансовій підтримці Фундації ЗМІN в рамках проєкту «Драма.UA: спільний досвід».

 

Партнери проєкту: Театр Лесі Українки та Драма.UA

 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект