Владислав Івченко

У мережу виклали пілотну серію екранізації роману Владислава Івченка «Найкращий сищик»

09.01.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У вільний доступ виклали першу серію екранізації відомого роману Владислава Івченка «Найкращий сищик імперії на службі приватного Капіталу». Відео з’явилося на офіційному сайті телеканалу ICTV.

Серіал, який знімається каналом ІСTV за підтримки Українського культурного фонду, розповість про колишнього філера, детектива ХХ століття, Івана Підіпригору. Він давно мріяв про власну ділянку землі, тому йде у відставку і на зібрані гроші купує хутір Курбани на Полтавщині. Але тяга до розслідувань не дає спокою новоспеченому землевласнику, і він стає приватним детективом. В перервах між погонями, таємницями і провокаціями український Шерлок навіть встигає вплутатися в амурні справи.

 

У пілотній серії головні герої – Іван Підіпригора (Мітя Рибалевський) та граф Осика-Маєвський (Назар Задніпровський) беруться за справу пограбування банку. Переглянути серію можна за посиланням.

 

Головних героїв втілили актори Національного драмтеатру імені Франка – Мітя Рибалевський і Назар Задніпровський. У стрічці також зіграли Лесь Задніпровський, Михайло Кукуюк, Тетяна Міхіна, Олександр Печериця та Олександр Ярема.

 

Родзинкою серіалу стануть костюми минулого століття. Тільки для першого знімального дня підготували понад 100 нарядів для однієї сцени. Щоб створити насичені кадри, одяг для акторів підбирали найяскравіших кольорів різних відтінків, що відрізняється від реалій ХХ століття. Але, як стверджують творці, головне – зробити цікавий динамічний детектив з оригінальною картинкою, а не зняти документальний серіал про минуле століття.

Як відомо, Роман «Найкращий сищик імперії на службі приватного капіталу» вийшов у 2013-му році у видавництві «Темпора». У тому ж році за цю книжку автор отримав відзнаку «Коронація слова».

 

Раніше повідомлялося, що у вільний доступ виклали серіал за мотивами роману Анатолія Дімарова «І будуть люди».

 

Джерело: cinema.in.ua