Календар подій

У межах проєкту «Мереживо» письменники Міхаліцина й Арєнєв приїдуть на Черкащину

20-21 грудня у межах проєкту Українського ПЕН «Мереживо. Літературні читання в містечках України» письменники Володимир Аренєв і Катерина Міхаліцина поспілкуються зі своїми читачками та читачами зі Сміли та Городища.

🔹 Cміла: 20 грудня, 12:00, Культурно-освітній центр (вул. Соборна, 107).
🔹 Городище: 21 грудня, 12:30, Опорний навчальний заклад Городищенської ЗЗСО № 3, актова зала (вул. Володимира Мономаха, 3а).

Модераторка заходів – Марія Титаренко.

 

Катерина Міхаліцина — письменниця, поетка, перекладачка, редакторка, волонтерка. Авторка поетичних збірок «Повінь», «Пілігрим», «Ангел’о’ліття», «Танці богів і дерев», «Тінь у дзеркалі», «Розламані люди» та числених книжок для дітей. Її книжка «Хто росте у парку» визнана найкращою українською книжкою року для дітей і підлітків у номінації «Проза для дошкільного та молодшого шкільного віку» за версією «Рейтинг критика–2016»

 

Володимир Арєнєв — письменник, літературний критик і журналіст. 2014 року на загальноєвропейському фестивалі любителів фантастики «Єврокон» у Дубліні був визнаний найкращим автором фантастики для юних читачів.

 

Мета проєкту «Мереживо» — підвищити престиж читання у райцентрах України, знайомити мешканців українських містечок із сучасною українською літературою та включити їх у спільне з великими містами культурне поле. З вересня 2023-го до лютого 2024 року письменники та літературознавці відвідують міста і містечка в 7 регіонах України: Хмельниччина, Полтавщина, Чернігівщина, Черкащина, Кіровоградщина, Вінниччина та Одещина.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект