Гаррі Поттер

У США вилучили з бібліотеки книжки про Гаррі Поттера через реальні закляття

04.09.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Приватна католицька школа в американському місті Нашвілл вилучила книжки про Гаррі Поттера зі своєї бібліотеки, заявивши, що вони містять «реальні прокляття і заклинання, які під час читання можуть викликати злих духів». Про це повідомляє The Guardian.

 

Згідно з повідомленням місцевої газети штату Теннессі, пастор католицької школи Святого Едуарда, який вчить дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, повідомив батькам, що кілька екзорцистів рекомендували йому вилучити книжки Джоан Роулінг із бібліотеки.

 

«Ці книжки представляють магію і добра, і зла, яка є не правдою, а розумним обманом. Прокляття та заклинання, які використовують у книжках є реальними прокляттями та заклинаннями, які під час читання можуть викликати злих духів у присутності людини, яка читає текст», – заявив Рев Дан Регіль.

 

Серед проклять та заклинань із книжок про Гаррі Поттера: «Авада Кедавра» (миттєва зупинка серця), «Круціо» (прокляття болю), «Імперіо» (повний контроль над живою істотою), а також «прокляття вбивства», «прокляття тортур» та ін.

 

Керівниця шкіл католицької єпархії в Нешвіллі Ребекка Хаммель запевнила, що пастор діє у межах своїх повноважень, оскільки «кожен пастор має канонічні повноваження приймати такі рішення для своєї парафіяльної школи».

 

Газета зазначає, що книжки залишалися на полицях бібліотеки до кінця попереднього семестру. Зараз же школа відкрила нову бібліотеку, звідки книжки були вилучені.

 

Раніше ми повідомляли, що у Польщі священики публічно спалили книжки про Гаррі Поттера через магію.

 

На Сході Індії ж Юридичний університет розробив курс на основі всесвіту з книжок про Поттера.