Календар подій

UA: Культура запрошує до створення фільму про Григорія Сковороду

Суспільний канал UA: КУЛЬТУРА оголосив мистецький конкурс на створення документального проєкту з робочою назвою «Сковорода 300».

Проєкт буде присвячений трьохсотій річниці з дня народження українського філософа-містика, богослова, поета і педагога Григорія Савича Сковороди.

 

UA: КУЛЬТУРА пропонує креативним командам відобразити історії з життя Сковороди, а також навести приклади існування його творчого доробку сьогодні, у сучасному просторі.

 

Цільова аудиторія фільму — телеглядачі, які цікавляться історією та культурними процесами в Україні загалом і постаттю Григорія Сковороди зокрема. Такі, які залюбки приймають інформацію про ключових культурних постатей сучасності через медіаконтент і потребують більше інформації про особистості, що формували культуру України.

 

Хронометраж — від 70 до 90 хвилин.
Бюджет — до 1,5 млн грн з урахуванням податків та зборів.

 

Прем’єру фільму планують показати на каналі UA: КУЛЬТУРА 3 грудня 2022 року, у день пам’яті Григорія Сковороди.

 

До розгляду приймаються пропозиції на виробництво, за результатами реалізації яких до 1 листопада 2022 року (включно) створюються та передаються майстер-копії документального фільму, комплект вихідних та інформаційних матеріалів та майнові права на фільм. Документація про мистецький конкурс розміщена за посиланням.

 

UA: КУЛЬТУРА — суспільний загальнонаціональний телеканал для культурного дозвілля. Кіно, театр і музика, цікаві програми про мистецтво, спецпроєкти та ефіри наживо з головних культурних та мистецьких подій країни.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект