Календар подій

1/10

УБА запрошує бібліотеки на онлайнфорум про інноваційну модель діяльності

онлайнподія

УБА запрошує бібліотеки на онлайнфорум про інноваційну модель діяльності

УБА проведе онлайнфорум для бібліотекарів у межах проєкту «Чотири простори бібліотеки: інноваційна модель діяльності».

Мета проєкту «Чотири простори бібліотеки: інноваційна модель діяльності» – допомогти бібліотекарям та представникам органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних команд, які відповідають за надання культурних послуг населенню, створити принципово нові публічні бібліотечні простори та наповнити їх інноваційними бібліотечними і культурними послугами.

 

У рамках проєкту буде розроблена інноваційна модель бібліотеки як поєднання чотирьох просторів: простір навчання, простір натхнення, місце зустрічі та простір подій.

 

Матеріали будуть подані в електронному виданні з рекомендаціями, як практично організувати роботу публічної бібліотеки в умовах трансформацій. Посібник буде містити рішення щодо дизайнерського оформлення просторів, описані послуги та сервіси, якими можна наповнити ці 4 простори. До написання посібника будуть долучені експерти з Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого. Офіційна онлайнпрезентація посібника відбудеться у вересні 2020 р.

 

Другим етапом проєкту буде проведення у жовтні 2020 р. онлайнфоруму для мінікоманд об’єднаних територіальних команд, відібраних на конкурсній основі.

 

У програмі онлайнфоруму: презентація інноваційної моделі бібліотеки; командний інтерактив для створення власних моделей функціонування бібліотек на основі загальної моделі (посібника); консультації експертів щодо створення кожного з чотирьох бібліотечних просторів.

 

Якщо Ви хочете бути в курсі останніх подій проєкту, а також отримати сповіщення про випуск посібника та відбір учасників онлайнфоруму, заповніть коротку реєстраційну форму.

 

Читайте також: Чому публічна бібліотека Ооді стала найкращою у світі

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект