Болонський книжковий ярмарок

Україна вперше офіційно представлена на Болонському ярмарку

01.04.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Україна вперше представить національний стенд на Болонському книжковому ярмарку – однієї з основних світових подій, що стосуються дитячої літератури. Про це повідомляє Український інститут книги.

 

Національний стенд, який організовує Український інститут книги, має площу 64 м² (номер стенда – hall 30, D42-E41). Свої книжки покажуть 15 українських видавництв: А-ба-ба-га-ла-ма-га, Астра, Артбукс, Арт Нейшн, Час Майстрів, Chudobox, Фактор-друк, Фонтан казок, Каламар, Nebo BookLab, Ранок, Видавничий дім “Школа”, Чорні вівці, Видавництво Старого Лева та VIVAT.

 

 

Також зазначається, що українські ілюстратори на Болонському книжковому ярмарку візьмуть участь у традиційній виставці, яка відбувається з 1967 року і щоразу відкриває нові імена.

 

Цього року до експозиції відібрали 76 робіт, серед яких – ілюстрації українських художниць Анни Сарвіри та Ольги Штонди. Загалом на конкурс надійшло 2901 ілюстрація від художників з 62 країн.

 

 

У 2019 році Болонський ярмарок організують вже 56 раз. Очікується, що подію відвідають 27 000 людей, 1390 учасників зі 100 країн. У її межах відбудеться 250 конференцій та 6 виставок. Цьогорічна країна-почесний гість – Швейцарія.

 

Серед подій фестивалю: Welcome to Chinese market. A great home for children’s content, Black books matter. African American Words and Colours, Time is on their side. Women in children’s books, Toddlers. The very first books for absolute beginners, Listen up!, Children’s book sellers on stage. International Children’s Booksellers Conference та ін.

 

Раніше повідомлялося, що Болонський книжковий ярмарок оголосив цьогорічних лауреатів Bologna Ragazzi та Bologna Ragazzi Digital Awards.

 

Також читайте про учасників Bologna Children’s Book Fair-2018.