Дизайн

Українська ілюстраторка – серед переможців IJungle 2018 Illustration Awards

10.01.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Українська ілюстраторка Тетяна Якунова стала однією із переможців європейського конкурсу IJungle 2018 Illustration Awards. Про це повідомляє telegraf.design.

 

Ілюстраторка отримала перемогу у категорії «Commercial» із проектом для Mixmax.

 

Mixmax – це каліфорнійська компанія, яка спеціалізується на розширенні можливостей e-mail комунікації для бізнесу та створенні productivity-інструментів. Завданням було зробити 5 постерів, які відображають 5 головних цінностей компанії, що стосуються командної роботи, взаємоповаги і роботи з клієнтами. Постери повинні були працювати як окремо, так і компонуватися в різних комбінаціях.

 

 

В ексклюзивному коментарі Читомо Тетяна зізналася, що це її перша міжнародна нагорода. До цього, вона отримала відзнаки на ADC*UA Awards та Ukrainian Design The Very Best Of.

 

Якунова розповіла, що іJungle випустить книжку з роботами-фіналістами, щоби промотувати переможців серед потенційних замовників, арт-директорів, представників галерей та кураторів.

 

 

Хоча ілюстраторка виграла конкурс із проектом для закордонного замовника, на її думку, цілком реально здобути нагороду, працюючи з українськими клієнтами.

 

 

«Цікаві проекти і класні замовники є і у нас. Є достатньо сміливих українських брендів, які роблять неймовірні проекти, у тому числі – і з сучасною ілюстрацією. Інша справа, що міжнародний ринок ілюстрації більший за український, тому і шансів отримати цікавий закордонний проект статистично більше.

 

Також впливає візуальне середовище – люди, що повсякденно бачать навколо себе приклади хорошого сучасного дизайну більш схильні замовляти прогресивні і цікаві рішення. В Україні загалом не найкраща ситуація з цим», – стверджує Тетяна Якунова.

 

 

iJungle 2018 Illustration Awards – це європейський конкурс з ілюстрації. Він відкритий для ілюстраторів, агентств, студентів та викладачів по всьому світу. iJungle 2018 включає в себе 7 категорій: Book, Editorial, Comics, Commercial, New Talent (Student), Self-Promotion and Video Games Art. Серед журі – найкращі світові ілюстратори та арт-директори.

 

Нагадаємо, що минулого року українське рекламне агентство Tought Slate Design отримало премію Red Dot за дизайн проекту Charles Bukowski Glitch Book.

 

Читайте також про переможців Ukrainian Design: The Very Best Of 2018