Календар подій

Українська Вікіпедія оголосила конкурс статей на освітню тематику

В українській Вікіпедії вдруге проходить конкурс статей «Вікіпедія для школи». До участі запрошують освітян — шкільних вчителів, університетських викладачів та інших спеціалістів.

Конкурс має на меті наповнити найбільшу онлайн-енциклопедію статтями з предметів, що вивчаються у шкільній програмі. Цьогоріч таких предметів є одинадцять — «Англійська мова», «Всесвітня історія», «Географія», «Зарубіжна література», «Інформатика», «Історія України», «Математика», «Мистецтво», «Українська література», «Українська мова», «Фізика».

 

Учасники можуть створювати й поліпшувати статті, запропоновані організаторами для згаданих предметів, або обирати власні теми, які відповідають тематиці конкурсу.

 

Щоб взяти участь у конкурсі, необхідно зареєструватися в українській Вікіпедії та заповнити анкету.

 

Переможців у кожній темі нагородять цінними призами та дипломами. Також будуть відзначені й ті учасники, що посіли друге та третє місця.

 

Конкурс «Вікіпедія для школи» проходить уже вдруге. Минулого року змагання проводилося у семи категоріях. Журі отримало на розгляд 230 нових і поліпшених статей; зареєструвалося 75 учасників та учасниць. Найпопулярнішими категоріями стали «Всесвітня історія», «Фізика» та «Інформатика».

 

Деталі про конкурс за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект