Австралія

В Австралії створили казку «Космічний готель “Україна”» з малюнками українських дітей

21.12.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

В Україні та Австралії вийшла двомовна книжка письменниці Джейд Метр з Австралії «Космічний готель “Україна”» з малюнками українських дітей. Про це Читомо повідомили ініціатори видання.

Щороку в Україні відбувається конкурс дитячих малюнків на космічну тематику Noosphere Space Art Challenge. У 2022 році організатори звернулися до австралійської письменниці Джейд Метр із пропозицією перекласти деякі з її космічних казок українською, але авторка запропонувала написати казку саме для дітей з України. 

 

Книжка «Космічний готель “Україна”» має на меті підтримати українських дітей, а ще повернути слову ракета його єдине правильне, мирне значення. 

 

«Якщо є такий готель, то він має належати дітям з України та з усього світу, які хочуть поділитися своїми мріями та натхненням. І книга виникла з цієї ідеї про інклюзивне, надихаюче місце, яке належить лише дітям, для них і ними створене, де вони можуть будувати нове майбутнє», — зазначила Метр.

 

 

До видання увійшли 427 малюнків дітей з усієї України. 

 

В Австралії книжка вийшла у видавництві Storyberries. Українською її переклала ГО «Асоціація Ноосфера», яка займається популяризуванням космічної освіти.

 

Прочитати книжку можна за посиланням, придбати паперову версію можна тут.

 

Нагадаємо, безкоштовно можна прочитати комікс «Звуки миру» Світлани Тараторіної та Сергія Чудакорова, в якому ідеться про історії дітей з прифронтових територій та проживаннями ними травм.

 

Читайте також: Війна старого Джона Перрі: Космос, колонізація й відсутність шляху назад

 

Зображення: storyberries.com