Ukrainian Young Book Design Awards

В Україні з’явився новий конкурс на найкращий книжковий дизайн

07.12.2018

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Видавництво «Основи» та дизайн-студія Hooga.design започаткували новий конкурс із книжкового дизайну  Ukrainian Young Book Design Awards. Про це організатори конкурсу повідомили Читомо.

 

За їхніми словами, Ukrainian Young Book Design Awards має стати платформою для відкриття нових імен у книжковому дизайні та допомогти талановитим початківцям заявити про себе.

 

До участі в конкурсі запрошують учасників зі всього світу. Водночас організатори прагнуть ввести український книжковий дизайн у світовий контекст.

 

«Ми віримо, що дизайн – це ще один спосіб розповісти історію. Він може додати тексту нових сенсів, змінити бачення літератури. Ми за свободу і різноманітність у творчості, тому не обмежуємо учасників у виборі теми і методах роботи із дизайном», – заявляють організатори.

 

 

Оскільки головна мета конкурсу – дати платформу для нових імен, для учасників встановили обмеження у віці: 14-30 років.

 

«Дуже складно пробитися з новими ідеями через міцну стіну досвідчених профі. Цих же досвідчених профі в Україні небагато, їх на все не вистачає, особливо враховуючи консервативність книжкового ринку. Тому ми вирішили дати можливість саме молодим дизайнерам відчути свободу і показати свої ідеї», – пояснив креативний директор Hooga.design Дмитро Яринич.

 

Переможців визначать у 4-х номінаціях:

 

  • Візуальна концепція (судді оцінюватимуть візуальну концепцію цілої книжки)
  • Макет і верстка
  • Серія ілюстрацій
  • Обкладинка.

 
Крім цього визначать володаря гран-прі.

 

 

Переможці отримають грошові призи та подарунки. Також буде організована виставка з найкращими роботами, яка буде доступною для всіх охочих.

 

Участь у конкурсі є безкоштовною. Подаватися на конкурс мають безпосередньо дизайнери.

 

Конкурсна робота має бути лише макетом книжки, якої ще немає у друкованому вигляді. Під час реєстрації учасник повинен додати до заявки файл із заверстаною роботою, зробленою відповідно до технічних вимог конкурсу. Усі вимоги та умови невдовзі будуть розміщені на офіційному сайті конкурсу.

 

Прийом заявок учасників розпочнеться 21 січня 2019 року і триватиме до 24 березня. 14 квітня журі оприлюднить список фіналістів. 20 квітня, під час офіційної церемонії, оголосять переможців конкурсу.

 

До складу журі увійдуть дизайнери з України та інших країн Європи, а також представники бізнесу та креативних агенств.

 

Пропонуємо також переглянути книжкових переможців Ukrainian Design: The Very Best Of.

 

Крім цього, читайте про переможців конкурсу «Найкращий книжковий дизайн».