Календар подій

В Україні запустили культурний онлайн-проєкт для всієї родини

Для відновлення пізнавальної та творчої діяльності дітей і батьків в Україні запускають новий культурний онлайн-проєкт — «Казкова Україна».

Програма проєкту має на меті розповісти про українську культуру та творчість. Проєкт «Казкова країна» – це 6 безкоштовних онлайн-зустрічей для український діток і батьків. Долучитись до кожної зустрічі можна за єдиним посиланням.

 

Українські письменники, режисери та журналісти розкажуть, звідки взялися казки, оповідання та байки, познайомлять слухачів із українською міфологією та пояснять, що спільного між українськими героями та месниками з фільмів Marvel. Також діти зможуть навчитися створювати комікси.

 

Розклад онлайн-зустрічей для українських родин:

  • 19 квітня 2022 — «Українська міфологія крутіша за Marvel». Письменник Нік Лисицький розповість, чому українська міфологія — одна з найбагатших і найцікавіших у світі.
  •  26 квітня 2022 — «Казки про казку». Кандидатка філологічних наук Тетяна Синьок розповідатиме про походження казок.
  • 3 травня 2022 — «Шлях героя: пишемо чарівні казки». Разом із Юлією Конопляною слухачі проаналізують шлях героя та придумають власну казку.
  • 10 травня 2022 — «Комікси та історії». Сценарист і художник Тарас Фролов навчить створювати справжні комікси.
  • 17 травня 2022 — «Від малюнка до справжнісінького мультика». Режисерка Світлана Магда пояснить як створюється анімація та чим українські мультики відрізняються від Disney.
  • 24 травня 2022 — «Як герої мультфільмів отримують свій голос?». Тетяна Касьян, письменниця та журналістка, розповість, як оживити персонажа голосом.

 

Сімейний освітній проєкт «Казкова Україна» запустила ІТ-компанія GlobalLogic Ukraine. Компанія ще під час карантину започаткувала вебінари для дітей своїх фахівців в рамках Kids Space про космос, астробіологію та машинне навчання. Культурні вебінари в межах проєкту «Казкова країна» будуть доступні усім охочим безкоштовно та будуть цікаві незалежно від віку.

 

GlobalLogic — лідер у сфері цифрової інженерії. Компанія допомагає провідним світовим брендам проєктувати та створювати інноваційні продукти, платформи й цифрові рішення для сучасного світу.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект