Календар подій

Kyiv Photo Book

15.09

Київ

11:00 IZONE, вул. Набережно-Лугова, 8

Відбудеться 2nd Kyiv Photo Book International Festival

Натхненні успіхом першого фестивалю, організатори оголосили про другий!

Фестиваль «Kyiv Photo Book International Festival» — для тих, хто цінує або цікавиться художньою фотографією, сучасною та класичною. Хто хоче погортати сторінки різноманітних книжок з творами фотомистецтва, зібраних в один день в одному місці, або придбати книгу собі чи у подарунок. Хто хоче поспілкуватися безпосередньо із видавцями цих книг та фотографами. Хто хоче послухати тематичні лекції або долучитися до інших подій, що пройдуть в межах фесту.

 

Центральна подія фестивалю — ярмарок фотокниг (або ще їх називають художні фотоальбоми) від українських та закордонних видавництв, арт галерей та книжкових крамниць, що спеціалізуються на такій літературі, а також безпосередньо від фотографів, що видали свої художні фотокниги.

 

Серед вже підтверджених учасників фестивалю:

  • видавництва РОДОВІД, Видавництво Основи, IST Publishing, Magenta Art Books та інші;
  • фотографи Ігор Гайдай, Дмитро КупріянОлена Сапонова та інші, які, окрім своїх книг, представлять лімітовані авторські відбитки;
  • книжкові магазини Резидент Бук (представник TASCHEN в Україні), The Bookstore, Винтажная лавка «Антресоль» та інші із фотокнигами переважно із-за кордону та вінтажними фотоальбомами.

 

І це тільки початковий список, який буде поповнюватися.

 

Паралельно із ярмарком на фестивалі пройде виставка приватних колекцій фотокниг і фотожурналів. У лекційній залі весь день будуть проходити лекції за темами фотокниг і фотографії та відкриті презентації проектів фотокниг. Також буде рев’ю проектів фотокниг експертами.

 

Kyiv Photo Book International Festival проводиться у партнерстві з Креативною спільнотою IZONE.

 

Вхід — 20 гривень.

 

Сайт фестивалю.

 

Подія на фейсбуці

 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект