Календар подій

Відбудеться Болонський ярмарок дитячої книги

У 2022 році Болонський ярмарок дитячої книги відбуватиметься з 21 березня по 24 березня в Італії.

Шарджа, що в Об’єднаних Арабських Еміратах, стане почесним гостем ярмарки.

 

На ярмарку відбудуться і нагородження премій, і презентація виставок, і зустрічі з авторами, видавцями, ілюстраторами. Крім цього, буде декілька спеціальних зон – довгоочікуваний куточок коміксів, зона з фокусом на африканських видавництвах, оновлений Болонський ярмарок ліцензування (BLTF/Kids) повністю присвячений дитячому світу, окрема програма Шарджі як почесного гостя 2022 року.

 

Програма ярмарку знаходиться за посиланням. 

 

Болонський ярмарок дитячої літератури (Bologna Children’s Book Fair) — найбільший у світі ярмарок, присвячений дитячій літературі. На нього з’їжджаються близько 1400 учасників, а кількість відвідувачів сягає 30 тисяч осіб. У 2022 році він відбудеться у 59-й раз.

 

Також на Болонському ярмарку дитячої книги вручають найбільш почесні нагороди у сфері книговидання для дітей: «Bologna Prize» для найкращих видавців з кожної частини світу, «BolognaRagazzi Award» за найкращу ілюстровану книжку, «BolognaRagazzi Digital Award» за здобутки в цифровому книговиданні, «Strega Prize» за літературні досягнення для італійських письменників, «Fundación SM International Illustration Award» і «ARS IN FABULA — Grant Award» для молодих ілюстраторів, «In Altre Parole» для перекладачів, а також «Carla Poesio Award» за найкращу дисертацію про дитячу літературу.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект