Календар подій

Відбудеться Брюссельська книжкова виставка

Цьогоріч виставка пройде з 10 по 13 березня.

Брюссельська книжкова виставка — це подія, яка своєю місією бачить популяризацію читання та літератури. З 2016 року особливу увагу організатори приділяють групам населення, які в силу обставин читають мало або взагалі не мають змоги читати: емігрантам, неписьменним, людям похилого віку, незрячим, людям, які потрапили в складні життєві ситуації тощо. Виставка прагне зруйнувати віртуальні, психологічні, економічні й соціальні бар’єри між книжкою й аудиторією, менш підготовленою до читання.

 

У 2022 році виставка має декілька головних тем: 

  • Між ланками книжкового ланцюга. Світ книги – це ланцюг талантів: від автора до видавця, перекладача, коректора, друкаря, ілюстратора, мовника, бібліотекаря.
  • Між книгою та іншими художніми дисциплінами: мистецтво відіграє роль у напрямі відкритості, синкретизму ідей, історій та цінностей. Організатори бажають сприяти обміну ідей між літературою, коміксами, красивими книгами та всіма творчими всесвітами.
  • Між франкомовною, європейською та міжнародною книгою: у центрі Вавилону, тобто Брюсселя з його 184 національністю, ярмарок є місцем, де читачі та автори змішуються, щоб створити нові архіпелаги слів і образів.
  • Між ярмарком і територією: книгарні, бібліотеки, читацькі клуби та майстерні письменниць складають мережу, актори якої змагаються у творчості, динаміці та пристрасті.

 

Щороку на виставці відбувається понад 300 подій за участі понад 1200 авторів.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект