Календар подій

Відбудеться довга розмова про «Коротку історію фотографії» у Києві

24 лютого о 19:00 у галереї сучасного мистецтва «The Naked Room» відбудеться презентація «Короткої історії фотографії».

Книгу Іана Гейдна Сміта обговорюватимуть фотографи Михайло Палінчак і Макс Щербина, який і промодерує зустріч, кураторка та мистецтвознавиця Катерина Радченко, а також менеджерка ґрантових проєктів Видавництва Старого Лева Ольга Бесараб.

Вхід вільний за умови дотримання карантинних норм та попередньої реєстрації.

 

Для всіх, хто не зможе потрапити на зустріч вживу, Старий Лев транслюватиме її на своїй Facebook-сторінці.

 

Книжка Іана Гейдна Сміта, яку Старий Лев видав за підтримки програми Європейського Союзу «Дім Європи» — це стислий і водночас насичений екскурс до теми мистецтва фото. У цьому виданні є все, що зацікавить і митців, і людей, які лише цікавляться фотографією: найвідоміші світлини, ключові жанри, теми і техніки, а також найбільш знакові роботи від початку 19 століття до сучасного цифрового фото. Автор розповідає не лише про те, як фотографія виникла і розвивалась, а й про те, як вона змінила світ.

 

Фотограф Михайло Палінчак та мистецтвознавиця Катерина Радченко розкажуть про фотомистецтво та його розвиток в Україні, а також поділяться враженнями від книги. Менеджерка ґрантових проєктів Видавництва Старого Лева Ольга Бесараб розповість історію видання новинки.

 

Михайло Палінчак — фотограф, засновник платформи «Untitled» та співзасновник спільноти «Українська вулична фотографія», автор арт-буку «Обличчя Майдану» та фотокниги «Анамнез».

 

Катерина Радченко — кураторка і мистецтвознавиця, дослідниця фотографії, засновниця і директорка “Odesa Photo Days Festival».

 

Макс Щербина — фотограф, а також редактор і співвечутий “Телебачення Торонто».

 

Ольга Бесараб — менеджерка ґрантових проєктів у Видавництві Старого Лева.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект