Календар подій

Відбудеться Франкфуртський книжковий ярмарок 2022

З 19 по 23 жовтня відбудеться Франкфуртський книжковий ярмарок — найбільший книжковий ярмарок світу.

Франкфуртський книжковий ярмарок — найважливіший у світі міжнародний книжковий ярмарок, а також значний соціальний та культурний захід. Подія залучає фахівців із понад 100 країн, сотні тисяч відвідувачів та десятки тисяч журналістів та блогерів.

 

Захід має на меті бути найголовнішою бізнесовою подією для видавців, інформуючи їх про світові тенденції у книговиданні, даючи можливість контактувати з гравцями ринку і, перш за все, допомагаючи їм застосовувати інноваційні бізнес-моделі у книжковій та медійній індустрії.

 

Крім того, організатори запевняють, що Франкфуртська книжкова виставка — це ще й одна з найважливіших у світі платформ для обговорення суспільно-політичних проблем та діалогу між людьми з різними поглядами.

 

Почесним гостем книжкового ярмарку у 2022 році стане Іспанія. Тому й девіз — «Проливаємо творчість» або «Creatividad desbordante» іспанською.

 

Від художньої літератури до поезії, дитячих книжок, коміксів і есе до аудіокниг: відвідувачі зіткнуться з величезним асортиментом іспанської літератури – включно з дуже унікальною літературою з регіонів каталонської, галісійської та баскської мов.

 

Щороку ярмарок відбувається у жовтні з середи по неділю включно у м. Франкфурт-на-Майні, Німеччина.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект