Календар подій

19/09

Відбудеться IV Форум Креативних Індустрій

Київ

10:00 UNIT.City, вул. Дорогожицька, 3

Відбудеться IV Форум Креативних Індустрій

Відбудеться триденний IV Форум Креативних Індустрій, який залучить понад сто міжнародних та українських експертів із більш ніж 16 інтелектуальних індустрій.

Цьогоріч під гаслом «Креативний клас. Автопортрет» ми спробуємо розкрити суть феномену «креативності» – для кожного і у своїй сфері — та на реальних кейсах продемонструємо ефективність впровадження нестандартних рішень у бізнесі, суспільстві та державі.

 

Звісно, ми не позбавимо комплексів формалізму самозакоханих естетів, не порушимо всі догми світу бізнесу і не зробимо кожного успішним вже сьогодні. Ми точно не врятуємо світ від загибелі, навіть через рік. Хоча й спробуємо…

 

Чим ця подія відрізняється від всіх інших — ми відкриємо можливості, від яких у свідомості кожного сформуються нові поняття та бізнес-моделі. На стику індустрій народяться безліч цінних ідей. А якісні міжсекторальні контакти підвищать шанси на їх втілення. І це доведено…

 

Якщо коротко: це як безліч окремих конференцій в одній! Море цінної інформації, невимушена креативна атмосфера та найбільша концентрація ідей на квадратний метр.

 

Вартість квитків — від 350 гривень. Десять відсотків від вартості піде на формування фонду розвитку програм Асоціації Креативних Індустрій України.

 

Організатори: Офіційне представництво Cannes Lions в Україні, Creativity Days Ukraine, ReklaMaster

Партнер заходу — Academy DTEK.

 

Форум Креативних Індустрій відбудеться за інформаційної підтримки Українського культурного фонду та Креативної Європи.

 

Подія на фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект