Календар подій

8.09

Київ

ТЦ «Gorodok Gallery» та Pochayna Event Hall

Відбудеться книжковий фестиваль KyivBookFest

З 8 по 10 вересня у ТЦ «Gorodok Gallery» та Pochayna Event Hall відбудеться нова книжкова подія KyivBookFest.

KyivBookFest – благодійний фестиваль. Організатори зазначають, що його головна мета — допомогти ГО «Реформація» безперервно забезпечувати військовослужбовців літературою: бойовими статутами, підручниками та брошурами. У межах проєкту вже видали та розповсюдили понад 30 000 статутів і посібників серед військових та понад 40 000 книжок. На фестивалі планують зібрати 956 000 грн на друк 12 000 книжок для навчання та підвищення ефективності військових. 

 

Відвідувачі мають змогу зробити донат, натомість отримавши запрошення на локацію з усіма подіями фестивалю. Розмір благодійного внеску залежить від кількості днів перебування на фестивалі. Водночас вхід на виставку-продаж книжок залишається вільним для всіх, а на галузевий форум — для військових, ветеранів, осіб з інвалідністю, пенсіонерів та дітей до 12 років (в супроводі батьків).

 

Отримати запрошення можна на сайті фестивалю.

 

Також організатори разом з видавцями та Українським інститутом книги зібрали книжки, які вперше вийшли друком упродовж трьох місяців перед фестивалем. Їх розмістять на «Вітрині новинок». Після події ці книги передаватимуть українським бібліотекам.

 

Під час фестивалю з нагоди Дня воєнної розвідки України за найбільший донат на зустрічі з Андрієм Кокотюхою подарують книгу «Таймер війни. Довга комендантська година» з автографом Кирила Буданова. Додатково кожного фестивального вечора під час музичної сцени розігруватимуться важливі та цінні призи.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект