Календар подій

ArtPhotoBook

7.09

Київ

11:00 Будинок актора, вул. Ярославів Вал, 7

Відбудеться міжнародний форум ArtPhotoBook 2019

Пройде Міжнародний форум ArtPhotoBook 2019, який складатиметься з експозиції фотокниг (вже випущених друком або в макетах) та лекційного майданчика.

Міжнародний форум ArtPhotoBook 2019 є відкритим некомерційним заходом, що ставить за мету привернення уваги до здобутків та проблем сучасної візуальної (насамперед — фотографічної) книги в Україні та світі, аналіз трендів та можливостей, знайомство із новинками, сприяння творцям фотокниг у продажу та презентації їхніх видань, налагодження фахових зв’язків, підтримки реалізації нових проектів у зазначеній галузі тощо.

 

Організатори бачать фотокнигою будь-яке видання, основним носієм художнього меседжу якого є фотографічне зображення. Все, що відповідає цьому простому критерію, є бажаним на форумі. Жодних цензурних застережень, жодних вимог до обсягу накладу. Реалізовані проекти та макети майбутніх видань. Класичні і експериментальні книги, зіни, макети. Автори (фотографи), упорядники, видавці, книжкові онлайн та оффлайн магазини — будемо раді прийняти всіх.

 

Відвідувачі та учасники матимуть можливість ознайомитись з фотокнигами та придбати їх, відвідати лекції та майстер-класи, поспілкуватися з усіма причетними до процесу створення фотокниги.

 

Усі учасники ArtPhotoBook 2019 будуть без додаткової оплати представленими у каталозі, який зможе придбати на форумі кожен охочий.

 

Вхід для всіх відвідувачів є безкоштовним. Учасники експозиції відповідно до форми своєї участі сплачують організаційний внесок, що йде на покриття видатків на оренду приміщення та обладнання.

 

Щоб взяти участь у ArtPhotoBook 2019, достатньо заповнити електронну анкету та зробити організаційний внесок та дотримуватися технічного регламенту.

Варіанти участі у форумі:

  • стандарний — місце на столі шириною 0.8 м + стільці (дозволяється використання кількох місць, застосування власних стендів поза столами має бути обов´язково узгоджено з організаторами);
  • VIP — окремий стіл на посилено освітленій сцені + стільці. Дозволяється заміна стандартного столу власним стендом учасника (за умови відповідності розмірам приміщення). Дозволяється розміщення банеру;
  • заочна участь — присутність Вашого видання на загальному столі;
  • презентація ваших видань — надається 30 хвилин, мала сцена у фойє Будинку Актора, екран, проектор, включення до тексту програми форуму, анонс у наших медіа-ресурсах.

Контакти: forum@artphotobook.org; сторінка на фейсбуці, сайт.

 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект